Biz Kimiz?

FL Fuar olarak, geçmişten günümüze gelen “Biz bir nakliye şirketiyiz ve her türlü taşımayı yaparız” mantığından uzak, fuar lojistiğinde butik çözümler sunmak amacıyla, uluslararası standartlarda inovatif çözümler üretmekteyiz. 

Artılarımız 

Alanımızda 22 yıllık deneyime sahip uzman kadromuz ile 50 ayrı ülkede 494 ayrı ihtisas fuarında 2.300 üzerinde firmaya fuar ve lojistik hizmeti sunmaktayız.  

Müşterilerimize özel, butik hizmetlerimiz kapsamında,  A’dan Z’ye tüm süreci yönetmekte, uluslararası koordinasyon ve işlemlerin hukuka uygunluğu, vb. alanlarda destek vermekteyiz.

Şirketimizin tüm kademelerinde, %100 müşteri memnuniyeti ve daha iyi fiyata daha kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimizi en üst seviyede temsil ediyor, hiçbir müşterimizi kaybetmeden yolumuza büyüyerek, başarı ile devam ediyoruz. 

Yaklaşımımız

Fuar ve etkinlik lojistik hizmetinin hiç deneyimi olmayan firmalardan, her sene fuara katılan firmalara kadar, her şirketin hakkı olduğuna inanıyor, fuar deneyimi olmayan firmaların da kolayca yer alabileceğini gösteriyoruz.  

“Hep bir adım önde” yaklaşımımız doğrultusunda hızlı, kaliteli, güvenilir ve dürüst hizmet sunuyor, sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve tüm yenilikleri takip ederek, son teknolojiyi kullanmaya önem veriyoruz.  FL Fuar Lojistiği Hizmetleri - Tanıtım Dosyamızı görmek için tıklayınız